Ja po weekendzie z Bogiem czuję się jakbym była jego najlepszą przyjaciółką- świadectwo po Kursie Nowe Życie w Brzozie (27-29.01.2023r.)

Ja po weekendzie z Bogiem czuję się jakbym była jego najlepszą przyjaciółką

Jaką mam relacje z koleżanką gdy spotykamy się raz w tygodniu na godzinkę w miejscu publicznym, czasem jeszcze wyrwane z życiowego pędu z natłokiem myśli w głowie?

A jaką relacje będę miała z tą koleżanką jeśli spędzę z nią cały weekend? Nie tylko wypijemy wspólnie kawę, zjemy wspólny posiłek, ale porozmawiamy, pośmiejemy się, wzruszymy, otworzymy się, coś razem przeżyjemy! A w przypływie emocji może nawet odkryjemy siebie na nowo?

Jedno jest pewne – ta druga relacja będzie piękniejsza, prawdziwsza, dużo bardziej wartościowa, ponieważ poświęcę mojej koleżance coś najcenniejszego co mam – swój czas i swoją uwagę.

Znasz to wyjątkowe uczucie przeżytej przygody i pogłębiającej się relacji?

A wyobrażasz sobie jak mogłaby wyglądać Twoja relacja z Bogiem, gdybyś poświęcił(a) mu weekend?

Tylko jeden i aż jeden weekend, intensywnie i w całości, bez poczucia powinniści, pozowania, robienia czegoś dla kogoś tylko wszystko w wolności i dla siebie, dla swojej osobistej relacji z Bogiem.

A gdyby tak ktoś jeszcze tą całą ludzką wiedzę o pojmowaniu Boga jakoś prosto przedstawił, tak obrazowo i konkretnie, tak życiowo od siebie,

to czy pozwolił(a)byś sobie by Cię ten weekend ominął?

Ja po weekendzie z Bogiem czuję się jakbym była jego najlepszą przyjaciółką, a dokładniej jego osobistą, ukochaną córką.

Spróbuj i sam(a) się przekonaj jak Ty będziesz się czuć.

WEEKENDOWY Kurs Nowe Życie, życie z Bogiem.

– Szczerze polecam, Wiola